Konferencja pt. "Mentoring w sektorze eko-przemysłu"

Szanowni Państwo,

W dniu 23 października 2018 r. Instytut Ochrony Środowiska – PIB wraz z Instytutem Technologii Eksploatacji – PIB, organizuje bezpłatną konferencję kończącą 2 letni projekt EcoMentor:  „Wdrażanie modelu certyfikacji mentorów w sektorze eko-przemysłu” współfinansowany z programu Erasmus+.

Konferencja pt. "Mentoring w sektorze eko-przemysłu", kierowana głównie do ludzi z branży eko-przemysłu,  odbędzie się w godzinach 10-16, w Centrum Konferencyjnym KOPERNIKA, ul. Kopernika 30 w Warszawie. 

Tematyka  konferencji obejmuje zagadnienia mentoringu, które zostaną omówione przez znane autorytety: dr Małgorzatę Sidor-Rządkowską i dr Ewę Jastrzębską oraz walidacji i certyfikacji kwalifikacji zawodowych, które zostaną omówione przez specjalistów z Instytutu Badań Edukacyjnych (IBE) Dianę Stankiewicz oraz Michała Nowakowskiego.

Podczas Konferencji  zostaną również zaprezentowane rezultaty projektu EcoMentor, w tym program szkoleniowy dla mentorów, program certyfikacji oraz platforma szkoleniowa Moodle. Więcej informacji na temat projektu znajduje się na stronie projektu: http://www.ecomentor.ios.edu.pl.

W razie pytań proszę o kontakt z p. Bożena Kornatowską, tel.:22 3750 631, email: bozena.kornatowska@ios.edu.pl

W celu potwierdzenia Państwa udziału  w konferencji "Mentoring w sektorze eko-przemysłu" wymagana jest rejestracja. Formularz rejestracyjny, agendę oraz więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej: http://ios.edu.pl/konferencja/ecomentor

 

W imieniu IOŚ-PIB oraz pozostałych partnerów projektu EcoMentor serdecznie Państwa zapraszamy!

(+48) 22 375 05 07

ul. Krucza 5/11
     00-548 Warszawa

ecomentor@ios.edu.pl

Chcesz dołączyć do programu.
a może masz jakieś ciekawe spostrzeżenia? Napisz!


Twój adres email
Treść

Partnerzy projektu: